Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2614
Stary 18.10.2009, 22:24
Reporter w rozmowie z Czerwcem(czy kto to był) stwierdza po meczu " i czym się różni liga hiszpańska od polskiej?", wyraźnie zachwycony.

może tym, że w Hiszpanii jest kilka takich meczów na kolejką a u nas 2 na sezon

Obiektywnie trzeba stwierdzić, że mecz Lech-Wisła bardzo dobry* i myślę, że najlepszy* w tym sezonie.


*jak na polską ligę
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując