Reporter w rozmowie z Czerwcem(czy kto to był) stwierdza po meczu " i czym się różni liga hiszpańska od polskiej?", wyraźnie zachwycony.
może tym, że w Hiszpanii jest kilka takich meczów na kolejką a u nas 2 na sezon
Obiektywnie trzeba stwierdzić, że mecz Lech-Wisła bardzo dobry* i myślę, że najlepszy* w tym sezonie.
*
jak na polską ligę