kamilll1906 napisał(a):

wlasnie jest wpiety tak jak zawsze byl probowalem go wpiac do dwoch roznych wejsc w kaarcie i nic. . .
a najlepsze to w tym wszystkim ze miedzy wylaczeniem kompa a jego wlaczeniem nic nie bylo robione, prszestawiane itp
wylaczalem go w 100% sprawności
|
to nie wina karty graficznej jednak bo u kumpla na kompie działa, wiec podejrzewam ze to plyta glowna siadla, czy jakies inne sugestie

Zauwazylem jeszcze ze komputer sie wlacza ale tak nie dokonca chyba bo jak dzialal to zeby go wylaczyc musialem przytrzymac power przez kilka sekund a teraz wystarczy jedno wcisniecie i sie wylacza wiec to troche dziwne. . . a po 5 minutach windows powinien byc w pelni zaladowany.
Mam gwarancje w Bitcomputer na prawie rok jeszcze na plyte glowna i pytanie czy mozna u nich na gwarancji po takim czasie żądać zwrotu kasy czy tylko wymiany sprzetu, bo nie ukrywam ze teraz za ta kas eco kupilem 2 lata temu plyte to teraz kupilbym lepszą.