Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Wiselka1906PBZ
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Północny Kraków
Offline
#
11844
18.10.2009, 21:14
ma ktoś wersję piosenki Wisły Can Pack która ostatnio leciała przed meczem z Poznaniem ?
[I](...)Tu miłość do tego klubu nie ma granicy - Wisła Kraków, Białoprądniccy fanatycy(...)
[IMG]http://i34.tinypic.com/256uv0x.jpg[/IMG][/I]
Wiselka1906PBZ
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Wiselka1906PBZ