picasso widze ze mnie uprzedziles

a Zieniu ... nie wiem czy jakas kontuzja czy co ale jak patrzylem na sklad Skody Xanthi to nie widzialem Zienia nawet w "18" meczowej. W 82 min meczu Skody wszedl za to M. Kukielka i 8 min pozniej dostal zolta kartke
