|
Tragiczny mecz jeśli chodzi o sędziego. Umówmy się, w polsiej lidze na tak słabych piłkarzy trzeba lepszych sędziów, bo nie wiadomo co to błąd a co faul. A co do samego meczu, to podsumuje to tak. Metr mułu,dno i Levadia. Dotyczy to zarówno nas jak i Amiki, która podobnie jak my gówno grała, tylko chasał do przodu. Małecki widać trafi na bramkarza trochę bardziej rezolutnego i już popisy strzeleckie zamieniają sie w indolencję. Żal. I przestancie pisać,że Amika to nei wiadomo jaki znów zespoł, napiszcie mi co w ostatnich 5 latach prezentowali sobą to pogadamy. Zespól jak każdy inny.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|