Krissu
Jak czegoś nie wiesz, to przynajmniej nie ubliżaj innym Wiślakom w stylu FortArta. Nic prostrzego jak zapytać Mięttę, choćby emailem, jak dokładnie sformuołwał swoje pytanie do PZPN. Nie jestem archiwum posiadającym na zawołanie dokumenty do okazania, Ciebie satysfakcjonujące. Myślę też, że Gierek akurat nie ma z tą sprawą nic wspólnego. A Niebieski może się szczycić tutaj, jeśli tylko przy okazji nie będzie ubliżał Wiśle, tak sobie ja przynajmniej myślę. No bo że Wiślak Wiślakowi od Pasa przyłoży, to jeszcze mieści się w konwencji rodzinnej dyskusji

Nieprawdaż ?