Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11841
Stary 18.10.2009, 20:02
Chłopaki nie wysmiewajcie ale wysłałem list do Wisły jakis czas temu i mam pytanie czy jest możliwosc ze przyślą mi jakis mały autograf albo zdjęcie? Mam 600 km do Krakowa wiec tak mi latwiej.
Odpowiedz cytując