Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1308
Stary 18.10.2009, 19:15
matt1906 napisał(a):Wyświetl post
A Lech nie ma tam jakiegoś swojego protestu?
Podobno głowna ekipa od nich ma w dupie mecze we Wronkach
Odpowiedz cytując