Wyświetl pojedynczy post
MasterCarl
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4786
Stary 18.10.2009, 19:02
archi33 napisał(a):Wyświetl post
Prosze o szybkie sugetie

MILNA-ROMA 1
OSASUNA-ATM 1
sklanialbym sie bardziej w pierwszym meczu na x2, osasuna natomiast faktycznie moze wygrac
Odpowiedz cytując