Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
MasterCarl
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Lubliniec
Offline
#
4786
18.10.2009, 19:02
archi33
napisał(a):
Prosze o szybkie sugetie
MILNA-ROMA 1
OSASUNA-ATM 1
sklanialbym sie bardziej w pierwszym meczu na x2, osasuna natomiast faktycznie moze wygrac
MasterCarl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MasterCarl
Znajdź inne posty napisane przez MasterCarl