Temat
:
[10. kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków 18.10.2009 niedziela godz.17:00
Wyświetl pojedynczy post
Żuczek
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice
Offline
#
434
18.10.2009, 18:22
A tak przy okazji to w najbliższym okienku transferowym, chyba ostatnią pozycją na którą przydałoby się kupić zawodnika jest bramka. Bo Pawełek jak na razie to chyba najlepszy zawodnik w naszym zespole.
Żuczek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Żuczek
Znajdź inne posty napisane przez Żuczek