Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#429
Stary 18.10.2009, 18:19
Troszkę konstruktywnej krytyki Panowie . 1 porażka ok wyjazd , trudny teren , rywal zmobilizowany.

Zgadzam się że takie mecze są adekwatne do ewentualnej gry w Pucharach Europejskich. Niestety nasi piłkarze cała liga dobija do coraz niższego poziomu.
taki Brożek z Małeckim do pięt nie dorastają parze ... Franek - Żuraw do pięt. Jeśli nawet uda się zdobyć mistrza Polski to postępu nie widać w tym teamie trudny teren , drużyna dająca z siebie wszystko i jesteśmy bezbronni jak dzieci.
Prawda jest taka że ta drużyna nie ma mentalności grania o wszystko , mentalności walki do ostatnich sekund co ce..... drużyny chcące coś osiągnąć na wyższym poziomie niż Polska Liga .... Cóż smutny to obrazek ale Wisła też w pełni odaje słabość Polskiej Piłki Nożnej. Trzeba się pogodzic że niestety jest jak jest tu ....
Ostatnio edytowane przez Borinho : 18.10.2009 o godz. 18:24.
Borinho
Odpowiedz cytując