Temat
:
[10. kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków 18.10.2009 niedziela godz.17:00
Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
401
18.10.2009, 18:08
Graliśmy tak że mogłobyć 1:0 dla nich, 1:0 dla nas, mógłbyć pogrom dla każdej z drużyn a wszystko zależało od szczęścia....
Co gorsza to większość naszych meczów tak wygląda z silniejszymi rywalami. A ten mecz do reszty przypominał Levadię
Acapelo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Acapelo
Znajdź inne posty napisane przez Acapelo