Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#401
Stary 18.10.2009, 18:08
Graliśmy tak że mogłobyć 1:0 dla nich, 1:0 dla nas, mógłbyć pogrom dla każdej z drużyn a wszystko zależało od szczęścia....


Co gorsza to większość naszych meczów tak wygląda z silniejszymi rywalami. A ten mecz do reszty przypominał Levadię
Odpowiedz cytując