zanim się zacznie histeria po tym meczu ze strony niektórych radykałów, nieśmiało chciałbym zauważyć, że jak dotąd każda drużyna kiedyś przegrać musi i proszę o wyważone opinie.
Zwycięstwo Lecha zasłużone, obie drużyny chciały wygrać, oni chcieli bardziej, chwalić Boga kataklizmu w tabeli nie ma.
No i dobrze, że najpoważniejsi jak do tej pory rywale grają ze sobą w przyszłej kolejce, więc ktoś dystans straci

Oczywiście zakładam, że po wpadce dalej wygrywamy.