|
krótko.
1. Napalonym kibicom Wisły (tu z tego forum) gratuluje pewności siebie. Widzicie wynik?
2. sędziemu bardzo, ale to bardzo dziękujemy. Wrocław czeka.
3. Nasi gracze na ławeczkę w następnym meczu: Paweł Brożek, Diaz i [źle mi to mówić] Małecki. Dorzucić można do tej paczki jeszcze Kirma, który gra poniżej oczekiwań.
4. BRAWO MARIO PAWEŁEK! kolejny dobry mecz. Bramkę może i mógł wyjąć, ale moim zdaniem większa wina tutaj obrońców. Byleby zdrowy był za tydzień!
5. Maciek Skorża- szacunek! i poparcie!
EDIT1: *Dżołkman*- skonfrontuj swój post ze swoim podpisem :|
Ostatnio edytowane przez masterlag : 18.10.2009 o godz. 18:06.
|