Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#383
Stary 18.10.2009, 18:03
Ja wiem jedno - jak słysze "Żunior Dijaz" to aż mnie skręca. A ta konta pod koniec, gdzie stracił piłkę i rozpaczliwie padł szukając wolnego - żałosne. Cantoro przy nim to mistrz.

Brakowało Sobola, oj brakowało.

I szkoda że chłopaki nie potrafią wygrywać z mocnymi drużynami jak właśnie Lech. Nawet jeśli zdobędziemy mistrzostwo, to gul mi będzie chodził. Nie umiemy grać z Lechem.
Odpowiedz cytując