|
Skrajnie irytująca, nieprawdopodobna, żenująca nieskuteczność jaką pokazuje od jakiegoś czasu Wisła w końcu musiała dać taki efekt. Do tej pory, przy słabych przeciwnikach się udawało ale wszystko do czasu. Małecki, Brożek i Kirm powinni obowiązkowo zostawać po treningach na dodatkowym treningu strzeleckim bo to robią w stuprocentowych sytuacjach to ciężki wstyd.
Nie chcę szukać kozłów ofiarnych ale to co odstawia od początku rundy Diaz to woła o pomstę do nieba. Newralgiczny w takich meczach środek pomocy niestety leży be Sobola.
I pedzioł Herr Gott do wenża
Idź wek Ty pierońska szlango.
I wenż był ab
|