Wyświetl pojedynczy post
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 18.10.2009, 13:54
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
fajnie że ktoś od czasu do czasu powie prawdę o tym sporcie
bo gdyby nie to że polak jeździ to by prawie nikt tego nie oglądał
Ale bzdury wygadujesz. Oglądamy w domu formułę od dawna, (Robert wtedy autkiem trawniki pod blokiem rozjeżdżał) - i nigdy nie uważałam jej za nudną . O atrakcyjności świadczą również tłumy kibiców na wyścigach (dodam kulturalnych i wspaniale bawiących się razem, niezależnie od tego komu kibicują) , 100 000 -130 000 tysięcy widzów o czymś świadczy. Ten kto widział wyścig na żywo,poczuł zapach boksów , usłyszał silnik grający w czasie wyścigu zostanie z F! na zawsze i nigdy nie powie,że jest nudno.

-------------------------------------------------------
I po dzisiejszym wyścigu, ktoś powie,że F1 jest nudna? Brawo Robert - fantastyczna jazda. Brawo Jenson Button!!!!
Ostatnio edytowane przez Silvestro : 18.10.2009 o godz. 18:46.
Odpowiedz cytując