szczebrzeszcz napisał(a):

fajnie że ktoś od czasu do czasu powie prawdę o tym sporcie
bo gdyby nie to że polak jeździ to by prawie nikt tego nie oglądał
|
Ale bzdury wygadujesz. Oglądamy w domu formułę od dawna, (Robert wtedy autkiem trawniki pod blokiem rozjeżdżał) - i nigdy nie uważałam jej za nudną . O atrakcyjności świadczą również tłumy kibiców na wyścigach (dodam kulturalnych i wspaniale bawiących się razem, niezależnie od tego komu kibicują) , 100 000 -130 000 tysięcy widzów o czymś świadczy. Ten kto widział wyścig na żywo,poczuł zapach boksów , usłyszał silnik grający w czasie wyścigu zostanie z F! na zawsze i nigdy nie powie,że jest nudno.
-------------------------------------------------------
I po dzisiejszym wyścigu, ktoś powie,że F1 jest nudna? Brawo Robert - fantastyczna jazda. Brawo Jenson Button!!!!