Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2594
Stary 18.10.2009, 13:48
Wlasnie zaczyna się mecz Zagłebie-Jaga. Komentator stwierdzil, ze ladny stadion sie robi w Lubinie.Moze ja cos przeoczylem albo sie nie znam, ale jak bylem na Superpucharze to stadion si erobil.A tera zwidze e 3 msce mijaja i stadion dalej sie robi, Ile mozna wykanczac jedna trybune?
Odpowiedz cytując