Wyświetl pojedynczy post
Al_29
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11831
Stary 18.10.2009, 12:37
Al_29 napisał(a):Wyświetl post
pytanie dotyczace FM09 : )
czemu, gdy naciskam 'kontynuuj', nic sie nie dzieje..tzn.nie ida dni, nie przychodza wiadomosci? oO


nikt nie zna odpowiedzi?

Edit:
da cos patch? ;>
bo kurde fajnie mi sie gralo. ;]
Ostatnio edytowane przez Al_29 : 18.10.2009 o godz. 12:55.

Odpowiedz cytując