Temat
:
No to zbieramy punkty!! Wszystko o lockerz.com!
Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд
Offline
#
66
18.10.2009, 12:24
DysoN
napisał(a):
Bawi mnie to cale lockerz
Czysta strata czasu.
Nie rozumiem o co to cale zamieszanie, przeciez to zwykle naciaganie, prawie jakas piramida, a dokladnie to piramidalna bzdura. Ze niby ktos wam ma przysylac ipody za logowanie kumpli ? A jaki w tym interes mialaby miec ta druga strona? Po cholere im jakies wasze formularze. Jak ktos robi biznes to musi miec obroty a jedyne co robicie z tymi zaproszeniami to robice ruch w necie. Jeszcze do napalanie sie na jakas, za przeproszeniem, koszulke za 20 znajomych, to bez przesady!
To dziala jak jakis Amway i tyle, nagonic klientow supervisorowi ktory dostaje dzialke od zakupow "jego" ludzi a i tak zarabiac na tym beda tylko ci z samego poczatku.
Wy, wy robicie za naganiaczy, i nic z tego nie bedziecie mieli.
No chyba ze koszulke
BArdzo możliwe, że działa to na zasadzie, ze im wiecej osob wchodzi na to, loguje się codziennie, właściciele strony dostają kasę. I tak im się opłaca fundować nagrody.
Косово је СРБИЈА!!
rafalek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rafalek
Znajdź inne posty napisane przez rafalek