Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4054
Stary 17.10.2009, 23:54
W kontekście ostatnich wydarzeń pozostaje zauważyć, że scenariusz przypisywany do niedawna PiS-owi w pełni postanowiło realizować PO. I co

I nic....

Ci którzy jeszcze dwa lata temu grzmieć mieli o dążeniu przez Ziobrów, Kaczyńskich et consortes do państwa totalitarnego, wszędzie szukali podsłuchów, afer (bądź ich prowokowania), zwali PiS i CBA per "Stasi" vel "Securitate" teraz wszędy bagatelizują wszelkie występki władzy bo przecież:

- choć rozmowy znaczących polityków PO z "biznesmenami", na temat ustawy były niewłaściwe toć przecież nie było w nich mowy, aby czerpali oni z tegoż powodu jakieś korzyści

- choć asystent min. Drzewieckiego miał używać swoich wpływów aby zatrudnić córkę jednego z tychże biznesmenów w spółce skarbu państwa, toć przecież do niczego nie doszło, a choćby nawet doszło, toć przecież miała do tego predyspozycje, bowiem studiowała za granicą i na biznesie się zna... w końcu ojciec też "psu spod ogona nie wyskoczył" i coś tam córce pewnie ze swego biznesowego doświadczenia przekazał

- choć manipulacje przy przetargu stoczni nie były w porządku, toć przecież łamanie standardów, naginanie przepisów i nierówne traktowanie uczestników przetargu jest u Nas normą i staje się powoli świecką tradycją, a w ogóle w czym problem, przecież mieli szczytne intencje a że nie wyszło... znowu pewnie PiS i Prezydent zawalili

- choć rząd nie wiedział właściwie komu tak łaskawie sprzedać chce stocznie, toć przecież nie ma sprawy ABW ma ważniejsze sprawy do załatwienia

- choć ABW podsłuchało rozmowę (?) dziennikarzy nie związanych z prowadzoną sprawą, toć przecież ich wina, że rozmawiali przez telefon będący na podsłuchu, a że treść tej rozmowy została wykorzystana do sprawy cywilnej wiceszefa ABW wytoczonej jednemu z owych redaktorków toć przecież też nie jest wina rządu i agencji bo zgodę wyraziła prokuratura

etc., etc., etc.

Tłumaczyć można wszystko i wszędzie, każdą sprawę można zbagatelizować i medialnie zagłuszyć nawet kiedy... dorosły człowiek otumani alkoholem i narkotykami, a następnie zgwałci 13-letnią dziewczynkę znajdą się tacy, którzy będą go bronić wciskając różnego rodzaju kity bo... przecież to światowej klasy reżyser (w przypadku PO cytując Marcina Mellera, na "jak wiele PO może sobie pozwolić byleby tylko PiS nie doszedł do władzy").

Teraz pozostaje tylko sobie życzyć... Babciu/Dziadku zabierzcie do cholery dowód wnuczce/wnukowi!!!!