Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2760
Stary 17.10.2009, 23:27
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Niedzielan to przykład dobrego piłkarza, który po prostu nie pasował do Wisły. Życze mu dobrze, cieszę się, że mu sie powodzi, ale uważam, że decyzja o rozstaniu była słuszna i z punktu widzenia Wisły i Niedzielana.


Nie pasowal...

przypomij sobie te 2 czy 3 () mecze jakie zagral nim dostal kontuzji...jeden z najlepszych zawodnikow na boisku.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując