Oldpara napisał(a):

|
Niedzielan to przykład dobrego piłkarza, który po prostu nie pasował do Wisły. Życze mu dobrze, cieszę się, że mu sie powodzi, ale uważam, że decyzja o rozstaniu była słuszna i z punktu widzenia Wisły i Niedzielana.
|
Nie pasowal...
przypomij sobie te 2 czy 3 (

) mecze jakie zagral nim dostal kontuzji...jeden z najlepszych zawodnikow na boisku.