Wyświetl pojedynczy post
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11824
Stary 17.10.2009, 22:05
Legia była na wyjeździe Juventusu w Bratysławie bodajże w Lidze Mistrzów,wiem że też zapraszali Juventus na swoje turnieje bo obie ekipy przyjaźnią się z holendrami,a co do Den Haag to ta zgoda ma chyba już sporo lat.
tu też podobny temat:http://forum.juvepoland.com/viewtopi...787364fe94fb16
Ostatnio edytowane przez LuKaS TSW : 17.10.2009 o godz. 22:08.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując