Legia była na wyjeździe Juventusu w Bratysławie bodajże w Lidze Mistrzów,wiem że też zapraszali Juventus na swoje turnieje bo obie ekipy przyjaźnią się z holendrami,a co do Den Haag to ta zgoda ma chyba już sporo lat.
tu też podobny temat:
http://forum.juvepoland.com/viewtopi...787364fe94fb16
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.