odwiedziłam strone Legii (O.O) i zastanowiło mnie to:
http://www.legia.net/przyjaciele.php
Mianowicie: Legia ma zgody z ADO DH i Juve Turyn? o.O
O ile o ADO coś mi się kiedyś o uszy obilo, to o Juventusie nie wiedziałam nic. Wie ktos małe co nieco na ten temat (od kiedy mają zgodę, po czym się to stało) ?
*
LuKaS TSW*- thx! już mi się trochę rozjasniło

... Btw. szkoda mi Juve...
