Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11823
Stary 17.10.2009, 21:59
odwiedziłam strone Legii (O.O) i zastanowiło mnie to:
http://www.legia.net/przyjaciele.php
Mianowicie: Legia ma zgody z ADO DH i Juve Turyn? o.O
O ile o ADO coś mi się kiedyś o uszy obilo, to o Juventusie nie wiedziałam nic. Wie ktos małe co nieco na ten temat (od kiedy mają zgodę, po czym się to stało) ?

*LuKaS TSW*- thx! już mi się trochę rozjasniło ... Btw. szkoda mi Juve...
Ostatnio edytowane przez masterlag : 17.10.2009 o godz. 22:23.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując