|
Witam
mam pytanie odnośnie programu lojalnolnosciowego - Payback. Kilka dni temu dostałem dwie karty. Co teraz ? Na allegro wpisalem numer. A co z z rachunkami w Orangutanie i Tpsa czy realu? Trzeba gdzieś na stronie wpisywać czy co? Czy oni sami już wiedza ze maja wysyłać na to konto punkty? Jak to jest?
Drugie pytania to odnośnie lockerz. Prawdziwe to? Jak patrzyłem nagrody to widziałem tylko tapety na pc mam 37 pkt.
|