|
Lech-Wisła 2:4
Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Kirm, J.Diaz, Jirsak, Ćwielong - Małecki i Paweł Brożek
Zmiany: Cantoro, Łobodziński, Leszczak
Bramki: Paweł Brożek x 2, Małecki, Marcelo
Ostatnio edytowane przez Ala1955 : 17.10.2009 o godz. 20:03.
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
|