Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
NowaHutaWNH
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
11813
17.10.2009, 16:59
http://www.col.com.pl/umbro-1/rozpin...amond_pro_trax
widział ktoś taką bluzę w Krakowie? Jeśli tak to gdzie i za ile.
[CENTER]Towarzystwo Sportowe.
[/CENTER]
NowaHutaWNH
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez NowaHutaWNH