Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2555
Stary 17.10.2009, 16:33
Pozycja Urbana jest zagrozona od dawna.Poki co nie maja kogo zatrudnic. do konca rundy bedziemy miec 14 pkt przewagi na d Lechem i Legia. Najwazniejsze to zeby miec przewage nad Ruchem poki co.

Co do mitu Oresta----miał byc lekiem na całe zło w Cracovii, po 2och pierwszych meczach piali nad nim jaki to super trener ktory potrafi oziwic RaduMatu.A tu zonk. Poza tym widze pewna niekonsekwencje u pana Oresta.W wywiadzie dzisiejszym dla gazet stwierdzil , ze to dziwne ze nie pracowana nad siła na zgrupowaniu Repry, trwajacym 5 dni chyba, a sam mając 10 dni tez narzeka ze sa nieprzygotowani.To jak to w końcu jest?
Nie uratuje Cracovii ani Lenczyk, ani Smuda, ani inny trener bo sklad jest za cienki i tyle.

Update: Pierwsze pkt sie szykują na Konwiktorskiej od dawien dawna.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 17.10.2009 o godz. 16:38.
Odpowiedz cytując