Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2551
Stary 17.10.2009, 16:23
spokojnie możemy się cieszyć z gry Piasta, to pozycji Urbana na razie nie zaszkodzi.
Właściciele na razie nie prą na wynik, więc spokojnie mogą tam wszyscy grać i pracować na alibi. Choć trochę mnie to dziwi, stadion będą mieli od przyszłego sezonu nowy, będzie się czym w Europie pochwalić, więc mogliby już coś pod tym kątem planować i ugrać.
Ale w sumie żaden powód do zmartwienia, ani nasze ule, ani pszczoły ani miód


Odpowiedz cytując