Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2550
Stary 17.10.2009, 16:23
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Ze w sporcie nigdy nie powinno sie niczego celowo odpuszczac.

A co powiesz pilkarzom Wisly, ktorzy jako najlepsza wowczas druzyna, przygladali sie jak ich rywale z Ruchu wbrew logice i przyjetym na swiecie zasadom, w jednym meczu zgarniaja dwa trofea, pozostawiajac ich tym samym z pustymi rekoma ?
Wszystko ok, tylko chyba jednak nie do końca się przyglądali skoro właśnie oni(wtedy Gwardia) przegrali w finale z Ruchem(Unią Chorzów) 2:0.
Odpowiedz cytując