Eustachy napisał(a):

Ze w sporcie nigdy nie powinno sie niczego celowo odpuszczac.
A co powiesz pilkarzom Wisly, ktorzy jako najlepsza wowczas druzyna, przygladali sie jak ich rywale z Ruchu wbrew logice i przyjetym na swiecie zasadom, w jednym meczu zgarniaja dwa trofea, pozostawiajac ich tym samym z pustymi rekoma ?
|
Wszystko ok, tylko chyba jednak nie do końca się przyglądali skoro właśnie oni(wtedy Gwardia) przegrali w finale z Ruchem(Unią Chorzów) 2:0.