Wyświetl pojedynczy post
globoos
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11806
Stary 17.10.2009, 15:38
kamilll1906 napisał(a):Wyświetl post
podbijam bo ważne

i drugie pytanie
problem z natury komputerowej:
kładłem sie spać wczoraj wszystko było git budze sie włączam kompa nie ma obrazu na monitorze a lampka od monitora tylko miga... wszystko dobrze podlaczone, monitor podpiety do laptopa działa i nie wiem czym moze byc spowodowany ten problem. jedyne co mi przychodzi naq myśl to to że karta grafiki poszla sie j**ac, ale nie wiem wlasnie jak to sprawdzic poza wizyta w serwisie;/ jakies pomysly ?

i mam podlaczony na przejściówce DVI na VGA taka oto:http://allegro.pl/item785206599_prze...aktvat_21.html
jeżeli nie wyświetla się komunikat "no signal" czy coś w tym stylu, raczej monitor jest jebnięty.
Odpowiedz cytując