Wyświetl pojedynczy post
KS Tyniec
Junior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.10.2009, 13:29. Stroje klubowe
Potrzebuje Waszych głosów, aby mój osiedlowy klub otrzymał stroje klubowe. Wystarczy się zarejestrować na stronie: http://www.neosport.pl/Druzyna-neosport-pl-cinfo-pol-161.html i oddać głos na KS Tyniec. Stroje te są nam bardzo potrzebne, ponieważ nasz klub nie jest potęgą finansową. Proszę was o pomoc. Nic Was to nie kosztuje (oprócz 2 minut poświęconych na rejestrację) a możecie pomóc. Z góry dziękuję wszystkim, za głosy.
Ostatnio edytowane przez KS Tyniec : 17.10.2009 o godz. 13:35.