Potrzebuje Waszych głosów, aby mój osiedlowy klub otrzymał stroje klubowe. Wystarczy się zarejestrować na stronie:
http://www.neosport.pl/Druzyna-neosport-pl-cinfo-pol-161.html i oddać głos na
KS Tyniec. Stroje te są nam bardzo potrzebne, ponieważ nasz klub nie jest potęgą finansową. Proszę was o pomoc.
Nic Was to nie kosztuje (oprócz 2 minut poświęconych na rejestrację) a możecie pomóc. Z góry dziękuję wszystkim, za głosy.