Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2521
Stary 17.10.2009, 09:51
Niebieski1920 napisał(a):Wyświetl post
element

Ruch to nadal druzyna bardziej utytulowana od Wisly z wieksszymi sukcesami i na arenie krajowej i na arenie miedzynarodowej , wiec troszke szacunku.
Na szacunek trzeba pracować cały czas. A wy niestety takimi akcjami jak gwizdanie na hymnie polskim, niszczycie to co zbudowali wasi poprzednicy. Zacieracie swoją piękną historię. Coś jak kibice z drugiej strony błoń.

Z tymi sukcesami też cie kolego poniosło. Porównując osiągnięcia wychodzi to tak (bez sukcesów regionalnych):

WISŁA:
Mistrzostwo Polski: (12x) +1951 rok
2 miejsce (12x)
3 miejsce (9x)

Puchar Polski (4x)
Finalista (6x)
Puchar Ligi Polskiej (1x)
Finalista (2x)
Superpuchar Polski1 (1x)
Finalista (3x)

Mistrzostwo Polski Juniorów U-19 (9x)


Sukcesy międzynarodowe
Puchar Europy Ćwierćfinał (1x)
Puchar Zdobywców Pucharów 1/8 finału (2x)
Puchar UEFA 1/8 finału (1x)
Puchar Intertoto 1 miejsce (3x)


RUCH:
Mistrzostwo Polski: (14) -1951
2 miejsce (5)
3 miejsce (7)

Puchar Polski (3)
Finalista (5)
Superpuchar Polski, Finalista (3x)

Mistrzostwo Polski Juniorów U-19 (2)

Puchar Europy Ćwierćfinał (1): 1975
Puchar UEFA Ćwierćfinał (1): 1973/74
Puchar Intertoto Finał (1): 1998
1 miejsce w grupie: 1967


O mistrzostwie z 1951 roku szkoda cokolwiek pisać. Przypomnę tylko że dostaliście mistrzostwo bez wygrania ligi. Ligę bowiem wygrała wówczas Wisła. Porównaj sobie Niebieski kolego, a później głoś własne teorie.
Ostatnio edytowane przez Gordian : 17.10.2009 o godz. 10:07.



Odpowiedz cytując