Niebieski1920 napisał(a):

element
Ruch to nadal druzyna bardziej utytulowana od Wisly z wieksszymi sukcesami i na arenie krajowej i na arenie miedzynarodowej , wiec troszke szacunku.
|
Na szacunek trzeba pracować cały czas. A wy niestety takimi akcjami jak gwizdanie na hymnie polskim, niszczycie to co zbudowali wasi poprzednicy. Zacieracie swoją piękną historię. Coś jak kibice z drugiej strony błoń.
Z tymi sukcesami też cie kolego poniosło. Porównując osiągnięcia wychodzi to tak (bez sukcesów regionalnych):
WISŁA:
Mistrzostwo Polski: (12x) +1951 rok
2 miejsce (12x)
3 miejsce (9x)
Puchar Polski (4x)
Finalista (6x)
Puchar Ligi Polskiej (1x)
Finalista (2x)
Superpuchar Polski1 (1x)
Finalista (3x)
Mistrzostwo Polski Juniorów U-19 (9x)
Sukcesy międzynarodowe
Puchar Europy Ćwierćfinał (1x)
Puchar Zdobywców Pucharów 1/8 finału (2x)
Puchar UEFA 1/8 finału (1x)
Puchar Intertoto 1 miejsce (3x)
RUCH:
Mistrzostwo Polski: (14) -1951
2 miejsce (5)
3 miejsce (7)
Puchar Polski (3)
Finalista (5)
Superpuchar Polski, Finalista (3x)
Mistrzostwo Polski Juniorów U-19 (2)
Puchar Europy Ćwierćfinał (1): 1975
Puchar UEFA Ćwierćfinał (1): 1973/74
Puchar Intertoto Finał (1): 1998
1 miejsce w grupie: 1967
O mistrzostwie z 1951 roku szkoda cokolwiek pisać. Przypomnę tylko że dostaliście mistrzostwo bez wygrania ligi. Ligę bowiem wygrała wówczas Wisła. Porównaj sobie Niebieski kolego, a później głoś własne teorie.