Wyświetl pojedynczy post
kokrys
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: R3J

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11793
Stary 17.10.2009, 06:18
Kacap, osobiście nie mam, ale Nokia 6230i wydaje się dobrym rozwiązaniem Osobiście mam trochę nowszy telefon, ale w/w model dał wiele radości kumplowi z klasy.
Odpowiedz cytując