Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kokrys
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: R3J
Offline
#
11793
17.10.2009, 06:18
Kacap, osobiście nie mam, ale Nokia 6230i wydaje się dobrym rozwiązaniem
Osobiście mam trochę nowszy telefon, ale w/w model dał wiele radości kumplowi z klasy.
kokrys
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kokrys
Znajdź inne posty napisane przez kokrys