Wyświetl pojedynczy post
maciek777
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11788
Stary 17.10.2009, 01:12
brzydki.brzydal napisał(a):Wyświetl post
Jak sprzedawałem, to pojechałem w niedziele tak, żeby na mniej więcej 6:30 być na miejscu. Autem do giełdy nie dojechałem, bo sprzedałem wcześniej handlarzom (próbowałem wcześniej przez 3 miesiące sprzedawać na allegro, otomoto i innych ogłoszeniach, ale nie poszło, a mi się spieszyć zaczynało).
Dzieki wielkie brzydal za odp.pzdr
Odpowiedz cytując