brzydki.brzydal napisał(a):

|
Jak sprzedawałem, to pojechałem w niedziele tak, żeby na mniej więcej 6:30 być na miejscu. Autem do giełdy nie dojechałem, bo sprzedałem wcześniej handlarzom (próbowałem wcześniej przez 3 miesiące sprzedawać na allegro, otomoto i innych ogłoszeniach, ale nie poszło, a mi się spieszyć zaczynało).
|
Dzieki wielkie brzydal za odp.pzdr