Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2515
Stary 16.10.2009, 22:39
On ma jedną noge. Denerwujące jest to jego przekładanie piłki z prawej na lewą spowalniające każdą akcje. Z taką drewnianą techniką i brakiem zaufania do swojej słabszej nogi, przy mocniejszym przeciwniku Wtorek nie istnieje. Dzisiaj w całym spotkaniu słabszej nogi użył dosłownie raz w 92 minucie chyba. Życze mu jak najlepiej, ale z Pepe mamy większy pożytek.
Odpowiedz cytując