Wyświetl pojedynczy post
Al_29
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11781
Stary 16.10.2009, 15:01
pytanie dotyczace FM09 : )
czemu, gdy naciskam 'kontynuuj', nic sie nie dzieje..tzn.nie ida dni, nie przychodza wiadomosci? oO

Odpowiedz cytując