Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3509
Stary 16.10.2009, 13:59
FraMat napisał(a):Wyświetl post
ja też uważam, że Małecki powiedział prawdę. I dobrze, że powiedział. Jest jednak pytanie: jak "koledzy" z repry U-21 potraktują Małego w nastepnym meczu?
No chyba, że Małecki ma zamiar zakończyc przygodę z U-21
Ja odczytuję tą wypowiedź jako celową rezygnację Małego z kadry młodzieżowej i z kadry U-23 w przyszłości.

Inne wytłumaczenie to takie, że Mały najpierw mówi,a dopiero potem myśli.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując