FraMat napisał(a):

ja też uważam, że Małecki powiedział prawdę. I dobrze, że powiedział. Jest jednak pytanie: jak "koledzy" z repry U-21 potraktują Małego w nastepnym meczu?
No chyba, że Małecki ma zamiar zakończyc przygodę z U-21
|
Ja odczytuję tą wypowiedź jako celową rezygnację Małego z kadry młodzieżowej i z kadry U-23 w przyszłości.
Inne wytłumaczenie to takie, że Mały najpierw mówi,a dopiero potem myśli.