flamengista napisał(a):

|
Dlatego prędzej czy później trzeba będzie zastosować rozwiązanie siłowe. Kurator musi wejść i musi zadziałać ostro. Nie może być tak, że w PZPN a więc w polskiej piłce rządzą "działacze" z OZPNów - oni nic nie robią w "terenie", to figuranci bez sukcesów, ludzie zupełnie anonimowi. Im tylko zależy, by czerpać z obecnego stanu rzeczy jak największe korzyści, więc będą bronić aktualnego porządku jak niepodległości.
|
to mi przypomina sytuację z końca I RP też niby demokracja(tzw. szlachecka), a jednak głos mieli tylko panowie, dla których własny interes/dwór był najważniejszy
dlatego kłamstwem jest tu mówienie o demokracji w znaczeniu, że populacja wybiera, owszem wybiera ale tylko grupa z pewnych kręgów, no bo czy prezesi OZPNów wybrani byli w demokratycznych wyborach

?
naprawiając polską piłkę najpierw od nich trzeba zacząć