Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2504
Stary 16.10.2009, 10:04
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Dlatego prędzej czy później trzeba będzie zastosować rozwiązanie siłowe. Kurator musi wejść i musi zadziałać ostro. Nie może być tak, że w PZPN a więc w polskiej piłce rządzą "działacze" z OZPNów - oni nic nie robią w "terenie", to figuranci bez sukcesów, ludzie zupełnie anonimowi. Im tylko zależy, by czerpać z obecnego stanu rzeczy jak największe korzyści, więc będą bronić aktualnego porządku jak niepodległości.
to mi przypomina sytuację z końca I RP też niby demokracja(tzw. szlachecka), a jednak głos mieli tylko panowie, dla których własny interes/dwór był najważniejszy
dlatego kłamstwem jest tu mówienie o demokracji w znaczeniu, że populacja wybiera, owszem wybiera ale tylko grupa z pewnych kręgów, no bo czy prezesi OZPNów wybrani byli w demokratycznych wyborach?
naprawiając polską piłkę najpierw od nich trzeba zacząć
Odpowiedz cytując