Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2503
Stary 16.10.2009, 09:16
Dokładnie, Kominek ma rację.

Dodam tylko, że gdyby w PZPN była zdrowa sytuacja, czyli rządziłyby kluby 1 i 2-ligowe, to nie byłoby takiego bagna.

Można lubić lub nie Waltera, Cupiała, Solorza, Filipiaka czy Rutkowskiego ale fakty są takie że to ludzie biznesu z sukcesami. I na pewno mając wpływ na PZPN zamieniliby ją na sprawną, dobrze naoliwioną biznesową maszynkę.

Dlatego prędzej czy później trzeba będzie zastosować rozwiązanie siłowe. Kurator musi wejść i musi zadziałać ostro. Nie może być tak, że w PZPN a więc w polskiej piłce rządzą "działacze" z OZPNów - oni nic nie robią w "terenie", to figuranci bez sukcesów, ludzie zupełnie anonimowi. Im tylko zależy, by czerpać z obecnego stanu rzeczy jak największe korzyści, więc będą bronić aktualnego porządku jak niepodległości.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując