|
[QUOTE=gackos;803995]Mam pytanie do jakiegoś speca od telewizorów. Kupiłem jakiś czas temu, używaną plazmę Hitachi i po jakimś czasie zaczęły mi się dziać rzeczy, takie jak na zdjęciach. Obraz taki pojawia się chwilę po podłączeniu do telewizora dvd lub komputera, a podczas oglądania telewizji nie ma tego problemu. Czy ktoś może wie co może być tego powodem? Z góry dzięki za odpowiedź.
o wlasnie... mialem to samo na laptopie... u mnie narazie od jakiegos czasu sie juz nie pojawia ale bylo dokladnie to samo... nic z tym nie zrobilem samo przeszlo
jak bedziesz wiedzial o co z tym chodzi to wez mi na priv napisz
pozdro
|