Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3901
Stary 15.10.2009, 22:37
Może nie śmieszne lecz ciekawe

http://www.youtube.com/watch?v=HnncKRKw_fY

Cytat:
Eksperymentalny balon, który przez kilkadziesiąt minut szybował nad amerykańskim stanem Colorado, wylądował. Wszyscy sądzili, że w środku znajduje się 6-letni chłopiec. Nie było go tam, ale klapa była otwarta. Nie wiadomo, czy dziecko wypadło w trakcie lotu, czy też rodzice mylili się, donosząc, że w gondoli znajduje się ich syn.

Balon zerwał się z uwięzi w Fort Collins w stanie Kolorado. Rodzice - konstruktorzy eksperymentalnego balonu - poinformowali, że znalazł się w nim przez przypadek ich 6-letni syn. Balon szybował po niebie bez niczyjej opieki. Ok. godziny 21:40 polskiego czasu wylądował. Nie było w nim chłopca.
by wp.pl
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując