|
Jeszcze tak odnośnie Weszło.com
Niestety nie potrafię znaleźć tego artykułu, ale wiem że po meczu młodzieżówki z młodzieżówką Hiszpanii, pojawił się news, w którym ekspert Weszło - W. Kowalczyk wypowiadał się w takim tonie: "W młodzieżówce tylko Małecki, Grosicki, Glik i może Rybus grają na dobrym poziomie, reszta dno".
Co się dzieję gdy prawdę powie piłkarz drużyny? Wszyscy widzą. Oczywiście nie pochwalam zachowania Małego, słowa były bardzo ostre, ale pewnie wynikały też z wypowiedzi trenera U-21 Zamilskiego, który był zawiedziony postawą 2 graczy. Jednak osobiście wolę piłkarza, który powie prawdę (a przy okazji sam powie, że zawinił przy karnym, tego czy Grosik był wyznaczony czy nie się nie dowiemy), niż będzie mówił, że zabrakło szczęścia, że gdyby nie ten karny to by pokonali Holendrów itp. Uważam, że dawno nie mieliśmy takiego talentu, w wieku 21 lat został czołową postacią Mistrza Polski, jeśli sodówa mu nie odbije, będzie trenował jak dotychczas, jeśli wzmocni sie fizycznie, za rok/2 lata jego wyjazd do Anglii stanie się bardzo prawdopodobny, a my możemy zarobić więcej, niż dostaliśmy za Żurawia.
|