Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Coal
Member
Od: 03.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
1686
15.10.2009, 21:09
Buty :
http://www.futbolplanet.pl/_var/gfx/...b6b10af76c.jpg
takie używane stan bdb ( na mnie za małe ) rozm. 44 Telefon SE W200i z wyświetlaczem do wymiany .
" i smutek z serc
a zginie, troski
odejdą precz
."
Coal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Coal
Znajdź inne posty napisane przez Coal