Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
walkeroo
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
11772
15.10.2009, 21:05
Panowie mam mianowicie pytanie chce sprzedac moj sprzet narciarski mianowicie buty narty kijki...
Gdzie jest w Krakowie skup sprzetu narciarskiego...? orientuje się ktos? pomocy...z góry thx
walkeroo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do walkeroo
Znajdź inne posty napisane przez walkeroo