|
ja też uważam, że Małecki powiedział prawdę. I dobrze, że powiedział. Jest jednak pytanie: jak "koledzy" z repry U-21 potraktują Małego w nastepnym meczu?
No chyba, że Małecki ma zamiar zakończyc przygodę z U-21
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|