Temat
:
Gin z tonikiem, czyli nadchodzą szybkie driny.
Wyświetl pojedynczy post
Młyniu_Miechów
Wiślacki Miechów
Od: 07.2004
Offline
#
62
15.10.2009, 19:26
Raczyliście się może Śliwuchą? Połowka kosztuje ok. 25zl, taka buteleczka z zalakowanym korkiem..
Breaking Bad
Młyniu_Miechów
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Młyniu_Miechów
Odwiedź stronę domową użytkownika Młyniu_Miechów!
Znajdź inne posty napisane przez Młyniu_Miechów