igortsw napisał(a):

Będzie cięzko, takie filmy pojawiają się raczej po premierze na DVD, a w innym razie to tylko wersja "kinowa" czyli nagrany przez kogoś obraz kamerą w kinie...
P.S. Ja na przykład czekam na "Wojne Polsko-Ruską" która w kinach jest (a raczej była;bo teraz nawet w kinach nie leci) od dawna, ale premiera DVD dopiero ze jakiś tydzień.
|
Bullshit
Wojna Polsko Ruska od 2 tygodni jest na internecie, np. na
www.peb.pl do sciagniecia DVDrip