timmdorf napisał(a):

Wczoraj trochę kibiców się wyłamało z protestu, akcja koniecpzpn przed stadionem raczej skromna mam nadzieje ze sie rozkreci.
Przy okazji zdjecia kibiców z wczorajszego meczu http://www.waszapilka.pl/galleries,118
|
Pewnie komus zapłacili by przyszedł i spiewał Polska gola. Na tyle osób co powinno byc a na ta liczbe co była komentarza nie ma. W któryms momencie sam Szpakowski palnał, ze kibic ze Słowacji spiewa Polska gola. To mówi wszyskto