Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3631
Stary 15.10.2009, 13:57
timmdorf napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj trochę kibiców się wyłamało z protestu, akcja koniecpzpn przed stadionem raczej skromna mam nadzieje ze sie rozkreci.

Przy okazji zdjecia kibiców z wczorajszego meczu http://www.waszapilka.pl/galleries,118
Pewnie komus zapłacili by przyszedł i spiewał Polska gola. Na tyle osób co powinno byc a na ta liczbe co była komentarza nie ma. W któryms momencie sam Szpakowski palnał, ze kibic ze Słowacji spiewa Polska gola. To mówi wszyskto
Odpowiedz cytując