Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
fran23
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
4928
15.10.2009, 12:59
Zwitter
napisał(a):
Zainstalowałem Quick Time i dalej mi kamerka nie działa. W żadnej z trzech przeglądarkach. Kto pomoże?
Włącz oficjalną stronę Wisły,stadion , kamerki i tam naciśnij na duży znak Q prawym przyciskiem "otwórz to łącze".
fran23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fran23
Znajdź inne posty napisane przez fran23