Wyświetl pojedynczy post
fran23
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4928
Stary 15.10.2009, 12:59
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Zainstalowałem Quick Time i dalej mi kamerka nie działa. W żadnej z trzech przeglądarkach. Kto pomoże?

Włącz oficjalną stronę Wisły,stadion , kamerki i tam naciśnij na duży znak Q prawym przyciskiem "otwórz to łącze".
Odpowiedz cytując